streda 6. januára 2016

... and what I like about winter

Jeseň a zimu mám rozhodne omnoho menej rada ako leto a je len málo vecí, ktoré mi toto dlhé obdobie dokážu spríjemniť.
Akokoľvek sa však nechcem rozlúčiť s letom, vždy sa teším na jesenné kolekcie oblečenia (zbožňujem ten pohľad na jesenné farby a materiály, trenčkoty, pulóvre a doplnky, ktoré prichádzajú ako taký triezvy balans po všetkých tých pestrých farbách a tenkých sukničkách a tielkach).

Vždy sa teším na čítanie kníh, aktuálne mám rozčítaného Stalkera (vianočný darček).


Túto zimu mám okrem kníh aj inú zábavnú aktivitu - od kamarátky som dostala omaľovanky pre dospelých, čo je údajne veľký hit posledných mesiacov. Vybrala mi takúto vysoko fashionable edíciu, čo si aj patrične užívam a musím uznať, že sa pri tom naozaj dobre zabavím. :)


Na Vianoce každý rok dostanem nejaké útulné fluffy oblečenie, v ktorom sa môžem po večeroch váľať na gauči a čítať. Tieto Vianoce moje srdce poskočilo pri pohľade na toto roztomilé perníkové pyžamo a takmer sa roztopilo keď zbadalo huňatý župan:


Sviečky a svetielka pre mňa predstavujú neoddeliteľnú súčasť nielen Vianoc, ale celého zimného obdobia (hoci farebné svetielka mám nainštalované v spálni celoročne a používam ich namiesto nočnej lampy).
Tohtoročné (teda už minuloročné) Vianoce boli pre mňa obzvlášť výnimočné, pretože prvýkrát som ich trávila so svojím priateľom v našom byte. Užívala som si každú jednu minútu Štedrého dňa a doteraz naň nostalgicky spomínam :)

K.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára